Sonsuz Türk

MHP SULTANBEYLİ İLÇE BAŞKANLIĞI GELENEKSEL İFTAR PROGRAMINI GERÇEKLEŞTİRDİ

MHP SULTANBEYLİ İLÇE BAŞKANLIĞI GELENEKSEL İFTAR PROGRAMINI GERÇEKLEŞTİRDİ
210
16 Mayıs 2019 - 4:21


İstanbul Sultanbeyli’de her yıl Geleneksel olarak yapılan iftar programına vatandaşlar yoğun ilgi gösterilirken programa katılan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter  , MHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bülent Karataş, MHP Myk üyeleri  Nevzat ÜnlüTürk, Murat Kotra, Gülbeyhan Saylağ ve Cumhur ittifakı Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin  katıldı. Programa Ayrıca bir çok Stk, Kurum ve Kuruluş temsilcileri de katıldı.

İlçe Başkanı Abdullah Çınar’ın ve Cumhur ittifakı Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’in Kısa bir selamlama konuşması yapması akabinde başlayan programda  ilk olarak selamlama konuşması yapmak üzere MHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bülent Karataş kürsüye çıkarak İftara katılan vatandaşları selamlayıp son zamanlarda Gündemden düşmeyen hemşericilik konusuna değindi. Mehmet Bülent Karataş’ın ardından Kürsüye çıkan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter  katılımcıları selamlayarak gündeme dair açıklamalarda bulundu,

SEÇİMLERDE TERÖR ÖRGÜTÜNE DERS VERİLMELİ

Abdullah Çınar, “Sandıklardaki usulsüzlük ve hırsızlıktan dolayı seçimler yenileniyor. Seçimlerde terör örgütlerüne büyük bir ders verilmesi gerekiyor. Sultanbeylili hemşerilerimizden isteğimiz 40 bine yakın sandığa gitmeyen seçmenin ikna edilmesi, sandığa gitmesidir ve vatandaşlarımızı Sayın Binali Yıldırım’a oy vermeye teşvik etmektir. Birliğimiz ve beraberliğimizin daim olması dileğiyle hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum” dedi.

CUMHUR İTTİFAKI ADAYI OLARAK DESTEKLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM  

Hüseyin Keskin,  Gönülden Gönüle Sofralarıyla  vatandaşlarla iftarda buluşan başkan keskin oradan MHP ilçe Başkanlığının organize ettiği programa  katılarak kısa bir selamlama konuşması yaptı.  ‘’ Cumhur ittifakı adayı olarak beni desteklediğiniz için çok teşekkür ederim, Allah razı olsun. ‘’ Diyen  Başkan Keskin sözlerine şöyle devam etti. ’’İstanbul’da İBB adayımıza yine en büyük desteği  Sultanbeyli sizlerin de desteğiyle yine verecektir.’’ Dedi.

Mehmet Bülent Karataş,   ‘’Bu gün burada stk temsilcileri, dernekler, siyasi parti temsilcileri ve Milliyetçi harekete gönül vermiş dava erleriyle bir arada orucumuzu eda ediyoruz. 23 Haziran sürecine girdiğimiz bu günlerde bazı süreçleri doğru anlayıp yanlış bilgilendirilenleri doğru bilgilere kavuşturma adına bu toplantılardaki konuşulanların dışarıdaki vatandaşlarımıza da doğru anlatılması gerekmektedir. ‘’

‘’ Eren Bülbül’ü katledenlerle el ele olanlarla ben neden hemşeri olacakmışım’’

‘’Türkiye kutuplaşmaya giderken mezhepsel, bölgesel ve etnik ayrışmalarının ötesinde şimdi birde memleket ayrışması çıktı. Bir Trabzonlu aday oldu diye bütün Trabzonluları onu destekliyor gibi göstermek yanlıştır. Biri benim hemşerim diye onun yanlışına ortak olmakta bir o kadar yanlıştır benim hemşerim eğer benim hissiyatımda bir yolda değilse ben onunla ne için hemşericilik yapacağım benim hemşerim Eren Bülbül’ü katledenlerle el ele olanlarla ben neden hemşeri olacakmışım ben buna bakarım. Bir ailenin mensubu olmak hemşeri olmak elbette ki güzel duygu ama bireylerin değil toplumun mutluluğundan bir millet feraha, müreffeh seviyeye taşına bilir. O yüzden bu tartışmaları uzatmadan memleket kavgalarına sebebiyet vermeden olayı başka yerlere taşımadan Türkiye’nin menfaatine bakmak gerek. Bir aday beka anlayışına sahip, millet ve devlet anlayışında. Diğeri ise bölünmenin, parçalanmanın ve İmralı’nın peşinde. Halkların özgürlüğüyle İstanbul seçimlerinin ne alakası var. Sultanbeylili hemşerilerimizden gerçek manada ülkesi ve ülküsü doğrultusunda Yıldırım beye destek vermelerini bekliyoruz.’’ Dedi.

İSTANBULDA BİR YILDIRIM ÇARPACAK ODA BİNALİ YILDIRIM OLACAK

İzzet Ulvi Yönter ; Sultanbeyli’yi ve Sultanbeylileri ne kadar sevdiğinden bahsederek sözlerine şöyle devam etti. ‘’ 31 mart seçimlerini hep beraber yaşadık fakat bu süreçte başka şeylere de muhatap kaldık. 31 Martta Bir yanda Cumhur İttifakı diğer yanda zillet İttifakı milletin huzuruna çıktı. Cumhur İttifakı;  Türkiye’den yanaydı, Milletin ruh kökünden doğmuştur, Cumhur ittifakı Türk milletinin ta kendisi, Sultanbeyli’nin özlemlerinin tercümanıydı, Cumhur ittifakının kutlu bir hedefi vardı bu hedefe doğru halen ilerliyoruz.’’

KARANLIK ELLER SANDIĞA MÜDAHALE ETTİ

‘’ 31 Mart seçimlerinde İBB seçimlerine şaibe bulaştı, Sandığa karanlık eller müdahale etti siyasi fikriyat ne olursa olsun her İstanbullu kardeşim şu sorunun cevabını aramalı bu karanlık eller kim, maksatları ne, bunlar nereye ulaşmak istiyor. Sandık demokrasinin namusudur  her oy muteberdir İstanbullunun sandık iradesini çalanlara nasıl göz yumacağız, nasıl rıza göstereceğiz bunun hesabını iki cihanda veremeyiz.  Biz İstanbullu seçmenin hakkını koruyoruz itirazlarımızı YSK’ya yaptık ve YSK seçimleri iptal etti Sebebiyse İstanbul’da 127 sandıkta tespit edilen 42 bin oy sorunlu ve İstanbul’da 31,185 sandık bulunmakta bu sandıklardan 222’sinin başındaki şahsın  bırakın devlet memuru olmasını bir işi bile yok 234 sandık kurul başkanında devlet memuru olmadığı tespit edildi yani 42 bin oyun akıbeti meçhul’’ diyerek İstanbul seçimlerinde çalınan oylara değinin Yönter sözlerine şöyle devam etti,  ‘’Bunlar yapılmamış olsaydı İstanbul Şehri emir Binali Yıldırımla Buluşacaktı. Teröristlerin  bu aziz şehre başkan tayin etmesine müsaade etmeyeceğiz.  Milliyetçi Ülkücü hareket 23 haziranda İstanbul’da almış olduğu sorumluluğu yerine getirecek bunda samimiyiz inanıyoruz. Binali Yıldırım’ın Kazanacağına inanıyoruz. 1 Milyon 200 Bin kişi sandığa gitmedi onları da sandığa davet ediyoruz. Bu irade tecelli ederse İstanbul kurtarılacaktır.

Atatürk’ün  Dediği gibi ‘’ Geldikleri gibi gidecekler’’ İstanbul Düşerse Türkiye Düşer Türkiye’yi düşürmeyeceğiz.  1. Bölgede 14 ilçeyi adım adım gezecek İstanbul’un geleceğini konuşacak sağ duyunun mührünü vuracağımıza inanıyoruz .

KÜRT KARDEŞLERİMİZLE ETLE TIRNAĞIZ BİZİ AYIRAMAZLAR

Kürt kardeşlerimiz CHP’nin ve İmamoğlu’nun  zihniyetinin oyununa gelmeyecektir, Kürt kardeşlerim Bin yıllık kardeşliği korumak için her türlü fedakarlığı bu güne kadar yaptılar yapmaya devam ediyorlar, Kürt kökenli kardeşlerimizi pkk ile bir gören bölücüdür, alçaktır, Kürt kardeşlerimizi kimse bizden ayıramaz biz etle tırnağız, biz bir milletiz biz aynı vatan, aynı bayrak, aynı mukattarasın, aynı mukaddesatın birer parçalarıyız biz biliyoruz ki Kürt kökenli kardeşlerimiz de Binali Yıldırım’a Gönül ve destek verecekler,  buna canı gönülden  inanıyorum.’’ Dedi.