Sonsuz Türk

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin adı Şalpazarı Belediyesi’ne verildi

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin adı Şalpazarı Belediyesi’ne verildi
71
13 Ağustos 2020 - 2:14

Şalpazarı Belediye Meclisi Belediye Başkanı Refik Kurukız başkanlığında olağanüstü toplandı. Toplantıya Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Atilla Ataman‘ın da aralarında bulunduğu tüm meclis üyeleri katıldı. Toplantıda Başkan Refik Kurukız’ın önerisi ile Şalpazarı Belediye Hizmet Binasının adı Devlet Bahçeli Kültür ve Sanat Merkezi Meclis kararı ile kabul edildi.

Şalpazarı Belediye Meclisi, Belediye Başkanı MHP’li Refik Kurukız başkanlığında toplandı. Şalpazarı Belediyesi Başkanlık makamında yapılan toplantıda ilçeye yeni yapılan Belediye Hizmet Binasına Başkan Refik Kurukız’ın önerisi ile Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin adının verilmesi gündeme geldi. Oy çokluğu ile alınan kararla Şalpazarı Belediye Hizmet Binasının adı Devlet Bahçeli Kültür ve Sanat Merkezi olarak değiştirildi.

Ayrıca toplantıya Şalpazarı’ndan meclis üyesi olan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Atilla Ataman da katılarak adın değiştirilmesine destek verdi..

MHP İL BAŞKANI TARIM’DAN TEŞEKKÜR

Oylama sonrası MHP Trabzon İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım, Şalpazarı’na yapılan yeni belediye hizmet binasına, Devlet Bahçeli Kültür ve Sanat Merkezi ismi verlmesinden dolayı büyük memnuniyet duyduklarını belirterek, Başkan Refik Kurukız ve değer meclis üyelerine teşekkür etti.