Sonsuz Türk

MHP Lideri Bahçeli’den Euro 2020’yi garantileyen Milli Takım’a tebrik

MHP Lideri Bahçeli’den Euro 2020’yi garantileyen Milli Takım’a tebrik
342
15 Kasım 2019 - 21:20

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli, dün akşam İzlanda karşısında berabere kalarak, Avrupa Şampiyonası’na gitmeyi hak eden Millileri sosyal medya üzerinden tebrik etti. Türk milletinin göğsünü kabartan başta futbolcularımız olmak üzere, Federasyon Yönetimiyle, Teknik Direktör Şenol Güneş ve teknik heyetle iftihar ediyorum. açıklamalarında bulundu.

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “A Milli Futbol Takımı’mız dün akşam hepimize haklı bir gurur ve sevinç yaşattı.” ifadesine yer veren Lider Bahçeli şunları kaydetti:

“Helal terlerini yeşil zemine dökerek, Türk milletinin göğsünü kabartan başta futbolcularımız olmak üzere, Federasyon yönetimiyle, Teknik Direktör Şenol Güneş ve teknik heyetle iftihar ediyorum. 2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası’na katılmayı hak eden A Milli Futbol Takımı’mıza üstün muvaffakiyetler diliyorum.”

Türkiye’nin yükseliş sürecinin her alanda tesir ve neticesini göstereceğine ilişkin inancını mesajında paylaşan Lider Bahçeli, şu ifadeleri kullandı:

“Hasretle beklediğimiz zaferler, halka halka büyüyüp genişleyecektir. Başarının sınırlarını azmimiz ve inancımız belirleyecektir. Yılgınlığa düşmeden, yeise kapılmadan, yorgunluk emaresi göstermeden, birlik ve beraberliğimizi zedelemeden Türk milletinin varlık ve vakarını her seviyede ibra ve ifade edeceğimizden asla kuşku duymuyorum.

Gelecek Türk milletinindir. Geleceğin yükselen değeri Türkiye’dir. Kendimize güvendiğimiz müddetçe bileğimizi hiç kimse bükemeyecektir. Geçmişte yaptık, yine yapar, yine tarihe altın harflerle geçeriz. Yeter ki umudumuzu kaybetmeyelim, yeter ki bir olalım, diri kalalım.”