Sonsuz Türk

MALTEPEDEKİ KİRLİ İTTİFAK GÜN YÜZÜNE ÇIKTI

MALTEPEDEKİ KİRLİ İTTİFAK GÜN YÜZÜNE ÇIKTI
1.664
26 Şubat 2019 - 17:10

Hak ettiği önem ve yere bir türlü erişemeyen İstanbul’un Maltepe ilçesinde halen çözülemeyen onlarca sorun ve problemin üzerine belediyenin borçları eklenince belediye içerisinde ki yönetim zafiyeti meydana çıkmıştı. Yönetim zafiyetine sahne olan imar ve ihale yolsuzluklarıyla son zamanlarda gündemden düşmeyen Maltepe belediyesi yeni bir fiyaskoyla gündeme geldi.

Maltepe İlçe Yönetimi Ali Kılıç’a Karşı Yürüyüş Başlatmıştı.

Kılıçtaroğlu’nun Ankara’dan başlattığı ve Maltepe de mitingle sonlandırdığı yürüyüşüne, Ali Kılıcın aday olmasının ardından belediyeyi teröre ve çetecilere emanet etmek bu vebalin altına girmek istemeyen Maltepe ilçe yönetiminden cevaben Temiz Toplum Temiz Siyaset sloganıyla  Ankara’ya yürüyüş gerçekleştirdi.

Zillet iş başında Hdp + İp’den Chp’ye Alenen Destek

Geçen günlerde meclis listelerini açıklayan Chp Maltepe ilçe başkanlığı  listesinde bir çok hdp, pkk destekçisinin olması Cumhuriyetçiler ve Atatürkçülerden çok Cumhuriyet ve Atatürk Düşmalarının olması da şaşırtmadı chp lehine seçimlerden çekilen hdp’nin meclis üyelerinin chp’ye kaydırıldığı görüldü. Maltepe’de hemen hemen her kurumda hücrelenmiş mlkp, dhkp vb. terör örgütlerinin desteklediği Ali Kılıc’ın Hdp lilerle görüşmesi de alenen ortaya çıktı.

MALTEPE  Kaderine Terk Edilemez.

Terör örgütleriyle hem hal olmuş bir belediye milleti için hiçbir iş yapamaz hale gelmiş Borç batağı yüzünden çöp konteynırı bile alamaya bütçe ayıramayıp Sancaktepe belediyesine ait konteynırı çalan Maltepe belediyesi kaderine terk edilemez Maltepeli vatandaşların hemen hemen hepsi bu durumdan rahatsızken Chp ilçe yönetiminin mecburen sessizliğini koruduğu öğrenildi.