Sonsuz Türk

LİDER BAHÇELİ’YE KAZAKİSTAN’DAN İLGİNÇ HEDİYE

LİDER BAHÇELİ’YE KAZAKİSTAN’DAN İLGİNÇ HEDİYE
1.484
01 Ocak 2019 - 18:36

LİDER DEVLET BAHÇELİ’NİN 71. DOĞUM GÜNÜNDE KAZAKİSTAN’DAN ANLAMLI HEDİYE    

Milliyetçi Hareket Partisi 27. Dönem Milletvekili Adayı A.Aziz AYDOĞDU Kazakistan eski Semey Valisi Ve Kazakistan Halter federasyonu Onursal başkanı Kayrat Turlìhanov tarafından  Devlet BAHÇELİ’nin 71. Yaş günü münasebetiyle gönderilen hediyeyi Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Lider Devlet Bahçeliye Takdim Etti.

Hediyenin Anlam ve Önemi;

Kurt tüm Türk kavimlerinde güç, cesaret ve özgürlüğü sembolize ettiğinden ve bağımsızlığın en büyük sembollerinden biri olmasından dolayı özellikle orta asya’da kurt yol gösterici ve bilgeliği sembolize etmektedir.  Kazakistan Halter federasyonu Onursal başkanı Kayrat Turlìhanov’un  Devlet BAHÇELİ’nin 71. Yaş günü münasebetiyle gönderdiği bu anlamlı hediyenin anlamıysa Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Lider Devlet BAHÇELİ’nin Türk Dünyasında üstlendiği üstün misyondandır.

İlgi Odağı Oldu

Milliyetçi Hareket Partisi 27. Dönem Milletvekili Adayı A.Aziz AYDOĞDU Kazakistan eski Semey Valisi Ve Kazakistan Halter federasyonu Onursal başkanı Kayrat Turlìhanov’un  Devlet BAHÇELİ’nin 71. Yaş günü münasebetiyle Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Lider Devlet Bahçeliye Takdim Edilen hediye bir anda MHP Genel Merkezinin ilgi odağı oldu.
Hediye’yi inceleyenler arasında Ülkü Ocakları Genel Başkanı Mersin Milletvekili Olcay KILAVUZ’da var.