Sonsuz Türk

Kuzey Ege ve Marmara’da deniz ulaşımında sefer iptalleri

Kuzey Ege ve Marmara’da deniz ulaşımında sefer iptalleri
92
07 Ocak 2020 - 0:36

Kuzey Ege ile Marmara’da etkili olan fırtına nedeniyle İDO, BUDO ve GESTAŞ Deniz Ulaşım AŞ’nin bazı seferleri iptal edildi.

Ege’nin kuzeyi ile Marmara’nın bir bölümünde 2 gündür etkili olan fırtına, deniz ulaşımını olumsuz etkiliyor.

Çanakkale Boğazı ile adalar hattında ulaşımı sağlayan GESTAŞ Deniz Ulaşım AŞ’nin internet sitesinden yapılan duyuruya göre, bölgedeki kuvvetli fırtına Kabatepe-Gökçeada ve Geyikli-Bozcaada feribot seferlerinde aksamalara yol açıyor.

Geyikli’den Bozcaada’ya ve Kabatepe’den Gökçeada’ya yarın yapılacak karşılıklı tüm seferler iptal edildi.

Öte yandan fırtına nedeniyle yapılamayan Çanakkale-Kilitbahir seferleri dışındaki deniz ulaşımı planlandığı gibi sürdürülüyor.

İDO’nun bazı seferleri olumsuz hava şartları dolayısıyla iptal edildi

İstanbul Deniz Otobüslerinin (İDO), yarın yapacağı bazı seferler, olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.

İDO’nun internet sitesinde yer alan duyuruya göre, yarın yapılması planlanan 07.45 Bandırma-Yenikapı-Bostancı, 08.10 Kadıköy-Yenikapı-Bursa, 08.30 Bursa-Armutlu-Armutlu Tatil Köyü-Yenikapı-Kadıköy, 09.50 Kadıköy-Yenikapı-Bursa, 10.30 Bursa-Yenikapı-Kadıköy, 11.50 Kadıköy-Yenikapı-Bursa, 14.30 Bursa-Yenikapı-Kadıköy, 14.50 Kadıköy-Yenikapı-Bursa, 16.00 Bursa-Yenikapı-Kadıköy, 16.50 Kadıköy-Yenikapı-Armutlu Tatil Köyü-Armutlu-Bursa,18.45 Bostancı-Yenikapı-Bandırma, 19.00 Bursa-Yenikapı-Kadıköy, 19.50 Kadıköy-Yenikapı-Bursa, 20.00 Bursa-Yenikapı-Kadıköy seferleri ile çarşamba günü 07.45’teki Bandırma-Yenikapı-Bostancı seferi gerçekleştirilemeyecek. 

BUDO’nun yarınki tüm seferleri fırtına nedeniyle iptal edildi

Bursa Deniz Otobüslerinin (BUDO), yarınki tüm seferlerinin fırtına nedeniyle iptal edildiği bildirildi.

BUDO’nun internet sitesinden yapılan açıklamada, yarın 07.00-20.30 saatlerinde karşılıklı gerçekleştirilmesi planlanan tüm seferlerin, olumsuz hava şartları dolayısıyla iptal edildiği duyuruldu.