Sonsuz Türk

DERDİ TÜRK MİLLETİ OLANIN KARŞISINDA İYİ-MARKSİST-SOL OLURMUŞ

DERDİ TÜRK MİLLETİ OLANIN KARŞISINDA İYİ-MARKSİST-SOL OLURMUŞ
Ertugrul SUBASI
Ertugrul SUBASI( ertugrul_gazi_94@hotmail.com )
171
15 Ocak 2020 - 23:11

Birileri haykırıyor “Mücadelemiz son kaleme” kadardır diyor. Mücadelelerini bu şekilde dile getiriyor. Mücadelelerine koydukları bir isim var aslında, bu isim şu ki “Her ne pahasına olursa olsun, Cumhur İttifakının her kararına, bilhassa Milliyetçi Hareket Partisi’nin attığı her adıma saldıracağız ” peki böyle bir kalem saldırısı veya muhalif tavır olabilir mi? Nerde kaldı dillerinizden düşürmediğiniz o değerler? Sözde Atatürkçü CHP sana neler oluyor? İyice kapıldın gittin Marksist bataklığına. Atatürk’ün partisinden zerre eser kalmadığını Yüce Türk Milleti kabullendi, peki ya siz neden halen Mezopotamya ve Kandil arasında dokuma işlemi yapıyorsunuz? Kendinize gelmeyi ne zaman düşünüyorsunuz. Yazarınız, çizeriniz, okuyanınız hep aynı çizgide Milli hareketin karşıtlığı sizlere ne kazandırıyor. Bittiğinin ve nihayetinin duyurusunun farkına varmayı düşünüyor mu acaba Y-CHP.  Kürsülerden Her güzel işin destekçileriyiz diyenler Türk Milli hareketinin her eyleminde karşımızdalar. Mevzu onların karşıtlığından ziyade bu ortakları bizim huzurumuza getirenler. Ulak misali aldıkları icazet ve talimatlar ile huzurumuzdalar, bu huzur  Yüce Türk Milletinin huzurudur.

İYİ MARKSİST SOL hareketinin gayesi bahsettiğim husustan ibaret. Tamamen kendilerini Türk Milletinin akıbeti için yapılan girişimlere, ayrıca siyasetlerini sadece şahıslar ve Milliyetçi Hareket Partisi üzerine kurmalarıdır. Bu aslında Korkunuzun ve kaygınızın zuhur etmesidir. Bu derece paniklemenizin sebebi ise Türklük Milletinin refahı için verilen mücadele. Ve en muazzamı destek verilir iken, hataların ve eksiklerin de dile getirilmesi yani sizler gibi robot  hususu yok. Bırakın artık kuru kuru siyaset yapmayı! Bırakın artık yazmak için yazmayı! Düşünme yetisini kaybeden bir toplum oluşturma gayesinde olanlara su taşımayın.

Seyyid Ahmet Arvasi, hocamızın buyurduğu gibi; Kızıl Emperyalizm: adalet, eşitlik, özgürlük adı altında Vatan evlatlarının içindeki manevi duyguları söküp alma gayretindeler. Bu gayretin içindekiler ise HDPKK ve ortakları ile oluşan Sol’a uşaklık hareketidir. Kendilerini Kızıl yamyamlara esir edenler derin düşünmemekte, ağızı olanın konuşması gerektiğini savunan, Devletin ve Milletin yararına mı? Değil mi? Çizgisini kaybetmiş, her ne olursa olsun Türk Milliyetçilerine ve Türk Milliyetçiliğine saldıracaklarını beyan eden bir yapılanma karşımızda.

Türkiye Cumhuriyeti’ne sizler ne verebilirsiniz? Nefret, anarşi, Sosyalizm, Komünizm, Marksizm, Kültürel Emperyalizm, Kürtçü bir harekat, mezhepsel çatışma, Faşizm uydurmaları ve iftiraları, Özüne dönmek isteyenlere set olma, Atatürk maskesi altında emperyalist tavır, bizler milliyetçiyiz diyerek Türkçe düşmanlığı, Türk Milletini özünden koparma ve geleceğe yönelmesine engel olma.  Sizler sadece bunları fitnesinin ardındasınız. Ne yazık ki siyasi parti olarak seçimlere giren, parti geçmişi olan, mecliste vekilleri ile beraber konuşma hakkına sahip ama kendisini şer odakların kollarına bırakmış Üç maymunu oynayan Üç Marksist. Dördüncüleri ise Yeşil Komünist.

Türk Milleti ile derdiniz nedir? Örümcek ağı gibi, her tarafında kahpeliği inşa edildiği bir düzende neyin peşindesiniz. Hangi oyunun senaristleri olarak görev almaktasınız. BİRLİKTE DİRİLİK VAR dedikçe, neden böyle bir güzergahın izindesiniz. Bozkurt ile savaşıp Ayı ile tokalaşmak ve sıçanlara kapı açmak size fayda etmez hanımlar ve beyler.

Haydi o zaman, birileri yine haykırsın son kaleme kadar mücadeleye. Bunun adı mücadele değil bunun adı fitne tohumları ekmektir. Bunun adı bölgesel nabza şerbet vermektir. Bunun adı Milli değer istismarıdır. Bunun adı Milli ve manevi değerlere savaştır.

Ne zaman idrak edeceksiniz Türk’ün Devlet’i sıkıntı ve hainlikler içerisinde. Yüce Türk Milletinin DÜŞMANLARI yekpare saldırıya geçmiş iken, yekvücut bu kavgaya omuz veren Milliyetçi Ülkücü Hareket, size ne zamana kadar batmaya devam edecek.

Sizleri rahatsız eden, bizim kendi politikamız değil. Türk Milletinin akıbeti ve için refahı için atılan adımlar. Önünüze kırk koyun katsak güdemezsiniz, bırakın artık bu oyunları.

Siz kendinizi yırtmaya devam edin, kuyruğunuz Türk Milliyetçiliği kapısına sıkıştı çünkü.

Mücadelemiz de hiçbir engel tanımayacağız

Yılmayacağız! Yıkılmayacağız!

ERTUĞRUL SUBAŞI