Sonsuz Türk

‘Amerika sizi bizden çok sevemez’

‘Amerika sizi bizden çok sevemez’
110
24 Mart 2019 - 16:13

MHP Lideri Devlet Bahçeli Kürt kardeşlerimize sesleniyorum. ‘CHP’ye oy veren kardeşlerime sesleniyorum bu Kılıçdaroğlu’nda umut yoktur. Kılıçdaroğlu konuşacak, Cumhur İttifakı yapacaktır. O yalan söyleyecek, Cumhur İttifakı doğruyu anlatacaktır. Kürt kökenli kardeşlerime sesleniyorum. Sizi bizden çok seven olamaz.’ dedi

“TÜRKİYE’NİN KUYUSUNU KAZANLARA İZİN VERİLMEMELİ”

31 Mart İstanbul için kader seçimidir.  İstanbul’da PKK’ya geçit yoktur, FETÖ’ye müsamaha yoktur. İstanbul’da zilletin öne çıkmasına asla müsaade edilmemelidir. Zillet ittifakı beladır. Cumhur İttifakı bekadır. Kötü ve karanlık günlerin tekrar yaşanmaması için 31 Mart beka seçimidir. Zillet şemsiyesi altında toplanıp Türkiye’nin kuyusunu kazanlara izin verilmemeli.

Hakkari neyse, Yozgat odur. Bingöl’de çalan davul Edirne’de karşılık bulur. Kimse İstanbul’daki şerefli 3 milyon Kürt kökenli kardeşlerimizin üzerine plan kurmasın. Kürt kökenli vatandaşlarımız zillete şamarı indirir.

“AMERİKA SİZİ BİZDEN ÇOK SEVEMEZ.”

CHP’ye oy veren kardeşlerime sesleniyorum bu Kılıçdaroğlu’nda umut yoktur. Kılıçdaroğlu konuşacak, Cumhur İttifakı yapacaktır. O yalan söyleyecek, Cumhur İttifakı doğruyu anlatacaktır. Kürt kökenli kardeşlerime sesleniyorum. Sizi bizden çok seven olamaz. Cumhur İttifakı’na katılın. Amerika sizi bizden çok sevemez. Gelin bu kutlu yürüyüşe destek verin.  Kuru tehditlere pabuç bırakmayız. Emperyalizmin biçtiği kefeni yırtacak Cumhur İttifakı’dır. Bilin ki doğru yerdesiniz. 31 Mart’ta başarmaktan başka seçeneğimiz yoktur.