Sonsuz Türk

Ali Koç açıkladı! ‘Sözleşme imzaladık’

Ali Koç açıkladı! ‘Sözleşme imzaladık’
247
27 Nisan 2019 - 12:59

Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulunun olağan toplantısı yapıldı.

Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde Vefa Küçük başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, kulüp başkanı Ali Koç, yöneticiler ve üyeler katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük, salonda düğün organizasyonu olması ve 15.00’te başlayacak voleybol karşılaşması sebebiyle toplantıyı erken bitireceklerini belirtti.

Faaliyet raporunu kulüp başkanı Ali Koç’un açıklayacağını ifade eden Küçük, toplantıya katılanlara teşekkür ederek sözlerini tamamladı.

10.30’da başlayan nisan ayı toplantısında başkan Ali Koç açıklamalarda bulundu. Başkan Koç’un açıklamaları şu şekilde:

ÇIKARDIĞIMIZ DERSLER VAR

İlk yönetim kurulu toplantımızda Can Bartu’yu, efsaneyi ölümsüzleştirmek, heykelini yapmak için karar alacağız. Futbol takımının kötü oluşunun sorumlusu biziz. Ana yaramız, bizi en çok üzen futbola değinmek istiyorum. Tarihin en kötü ilk devresini geçirdiğimizi söylemiştim. İkinci devrenin daha iyi olacağını söylemiştim, 5 nokta atışı transfer yaptığımızı söylemiştim. Ne yazık ki şu an istediğimiz noktada değiliz. Sıralamada iyi bir yerde olup gençlerden yararlanmak istiyorduk. 5 maçımız kaldı. “Tarihe kötü geçmek istemiyorsanız, kendinize inanın, diğer kulüplere göre ödemeniz yapılıyor” dedik. Trabzonspor’u konuk edeceğiz. Umarız temennimiz bu maçla başlar. Bugünlerden çıkardığımız dersler var. Aldığımız en önemli ders birçok değişikliğin aynı anda yapılmaması gerektiği. Gelecek sezonun planlamasını yapıyoruz. Hocamızın isteği doğrultusunda en az 2-3 pozisyonda oynayabilen oyuncular belirlendi.Futbolculara tarihe daha kötü bir şekilde girmek istemiyorsanız son 5 maçınızı kazanın dedim.